Прості правила, які можуть урятувати життя водіям!






Прості правила, які можуть урятувати життя водіям! Не пошкодуйте 1 хвилину на прочитання цього тексту. Дуже цінна інформація, яка може врятувати здоров'я ваших близьких!

Траса, поворот наліво. Ви стоїте та пропускаєте зустрічні авто. НЕ викручуйте заздалегідь кермо вліво. Удар ззаду і ви – труп під фурою. Тримати кермо лише прямо.


Загрузка...

Ви схопили узбіччя або сніжний брустер ліворуч (наприклад, біля розділової на проспекті) або праворуч (вздовж). Убийте в собі інстинкт смикнути кермо у зворотний бік. мертвою хваткою керма, не змінюючи положення ноги на педалі газу, компенсуйте відведення убік. Авто буде втрачати швидкість і повернеться на дорогу. Не потрібно намагатися, будь-що-будь, прагнути на дорогу, вас різко кине у зворотний бік.

Будьте уважні при проходженні затяжних поворотів по внутрішньому радіусу (для вас – внутрішній, для зустрічних – зовнішній). Якщо зустрічний автомобіль, який проїжджає зовнішнім радіусом почне заносити, то він поїде не в кювет, а в 90% випадках, після судомних рухів зустрічного водія, полетить вам в лоб. Помилково більше боятися зустрічних машин, які проїжджають внутрішнім радіусом. Як правило, їх занесення закінчується на узбіччі. Хоча… всяке буває. Уважно потрібне на затяжних. Якщо вам в лоб летить авто, то найкраще рішення - це кювет.

Коли перебудовуєтеся, прискорюйтесь!

Загрузка...
Не катайся на "нейтралці". Ви втрачаєте можливість прискорюватися, а гальмо не завжди вихід. Можна отримати санки вартістю ... з вашого автомобіля.
Не гальмуйте при повороті. У повороті – лише контрольований розгін.
Завжди залишай запасний варіант. Наприклад, сумніваєтеся в обгоні, виїжджайте на «зустрічку», і тягніться ззаду, доки не будете впевнені на 100%, що можна обганяти. А якщо що, то повертайтеся на свою смугу.

Здійснюючи шаховий обгін на трасі та вклинюючись у потік, гасіть швидкість на ЗУСТРІЧНІЙ смузі. Одна з найпоширеніших помилок, коли, обганяючи колону на значній швидкості, водій, бачачи, що не встигає, починає вклинюватися у свою смугу і водночас сильно гальмувати. А там колійність... і таке починається... Навколо повно машин, а його потягло. Ще раз – зрівняйте швидкість на зустрічній смузі! За часом так само, але у 1000 разів безпечніше!

Якщо бачите, що зустрічна машина не встигає обігнати, вмикайте правий поворотник і заздалегідь притискайтеся до узбіччя. Не блимайте фарами, там може людина перший день за кермом.

Якщо машину зносить/заносить, дійте твердо і плавно, без суєти. Процес не розвивається миттєво і не любить різких, судомних рухів. Вивчіть, що таке «знос» і «занесення», які дії потрібно робити на різних приводах. Безвихідна ситуація тільки одна - це занесення на передньому приводі на спуску, в інших випадках все можна виправити.

Не зайвим буде знайти великий рівний майданчик, і спробувати свій автомобіль в екстремальному гальмуванні та розгоні. Розгойдуйте, відчуйте межу. Нічого з вашим авто не станеться.

Не сподівайтеся на систему стабілізації під час дощу. Якщо відбудеться зрив, і ви попливете (ефект аквапланування) система вам не допоможе. Вона банально не розуміє, що відбувається. Взагалі, не сподівайтеся на неї. Вона, звісно, ​​річ! І допоможе у більшості випадків, але електроніка недосконала.

Якщо в машині антибукс не зав'язаний однією кнопкою з системою курсової стабілізації, вимкніть його. Він шкідливий завжди (на моноприводі)! Особливо, якщо ви зберетеся проскочити з різкого старту перехрестя. Старт буде не такий вже й різкий.

Якщо з вітерцем летить по лівому ряду, а на «зустрічці» пробка, то за кожним авто вас чекає веселий смертник у вигляді пішохода, який думає: «Гляди-но, всі стоять, піду стежку перейду пива купити».

Ви летите по лівому ряду, а праворуч всі стоять чи повільно їдуть? Вони ідіоти. Пропускають пішохода. Він із задоволенням розіб'є головою ваше лобове скло. Ви відсидите кілька років, а він помре. Незрівнянні втрати! Гумор у пункті 14 та 15 чорний. А висновок один: пішохід завжди правий, і людське життя найважливіше. Від помилки ніхто не застрахований, але будьте уважнішими!

На узбіччі людина з дітьми чи діти, гальмуйте - варіантів немає. ГАЛЬМУЙТЕ. Бачив один раз на власні очі. Мені почуття допомогло, а сусідам по потоку немає. 4 роки. Дівчина. І бабуся її тримала за ручку. Знаєте, як маленькі діти бігають? Безглуздо, ручками трясуть, всі родичі будинку від такого розчулюються. Ось так безглуздо, прямо під «ВАЗ 2109». Викликав «Швидку». Врятували!

Тварини на дорозі або несподівані перешкоди у вигляді коліс, мішків і т. д. Сам із досвідом, але днями збив собаку (60 км/год, порожня середня смуга на проспекті з 3 смуг, собака вибігла з темряви на повній швидкості, навперейми). Нескладно порахувати, що час на реакцію менше 0,5 сек, тобто без варіантів, викликав МНС, щоб з бампера витягли, переглянув запис відеореєстратора, без шансів, варіантів не було, навіть не гальмував, шкода псину, але рвонула прямо під колеса. До чого я… Зберігайте холоднокровність… Перш ніж врятувати псинку, переконайтеся, що не зіб'єте пару стовпів, сусідню машину та пішохода на узбіччі… А то песик весело побіжить далі, а ви… Бачив я нещодавно зйомку, де врятували собаку ціною свого життя.

Усьому причина – швидкість. Покажіть аварію, про яку не можна сказати: «Їхав би трохи повільніше, нічого не було б!» (Екзотика на кшталт «забув на ручник поставити» поза рахунок).

Просто подумайте — ви можете врятувати чиєсь життя або своїх родичів, багатьох друзів, близьких вам людей. Вам зовсім не важко відправити цим постом у соцмережах.
Прості правила, які можуть урятувати життя водіям! Прості правила, які можуть урятувати життя водіям! Reviewed by Admin on січня 31, 2022 Rating: 5

Немає коментарів